نشریه اسکارد

#تازگیا

تازگی برای شما چه معنایی دارد؟ دقیق‌تر اگر بخواهیم بپرسیم، تازگی مواد غذایی برای شما چه معنایی دارد؟ جدای از نتایج تحقیقات پزشکی که بر وجه سلامت مواد غذایی تازه تاکید می‌کند،تجربه‌ی تک‌تک ما از طعم مواد غذایی تازه منحصر به فرد است. راه‌حل پیش‌نهادی چیست؟ خرید روزانه‌ی مواد غذایی تازه یا نادیده گرفتن سلامت و تازگی مواد غذایی؟ سرعت زندگی امروز و درگیری بیش از حد راه اول را حذف می‌کند و به ظاهر روشی جز روش دوم باقی نمی‌ماند…

دست نگه دارید…راه سومی هم وجود دارد. شرکت سامسونگ الکترونیکس به تازگی سری جدید یخچال های بالافریزر خود با ویژگی منحصر به فرد خنک کنندگی دوگانه را روانه‌ی بازار کرده که با خنک کردن جداگانه یخچال و فریزر حفظ تازگی مواد غذایی را برای مشتری به دنبال دارد.

شرکت سامسونگ الکترونیکس ایران ، به تازگی در یک کمپین اینستاگرامی به معرفی این محصول پرداخته است. سحر نیکزاد، مدیر محصول یخچال، درباره‌ی این کمپین توضیح می‌دهد: «ماجرا از این قرار بود که سامسونگ ‌ایران برای معرفی یخچال‌های بالافریزر جدیدش که انقلابی در صنعت لوازم خانگی است، از مخاطبانش در اینستاگرام خواست با مواد موجود در یخچال خود غذا درست کنند و با هشتگ #تازگیا منتشر کنند. هم‌زمان با استقبال مخاطبان از این مسابقه، صفحه‌ی برند به انتشار پست‌هایی با هدف معرفی ویژگی‌های دیگر محصول پرداخت: به عنوان مثال پرداختن به ویژگی حفظ رطوبت تا ۷۰% این سری یخچال یا انتشار پست‌های سریالی با محوریت چیدمان مواد غذایی در یخچال…به این ترتیب هشتگ #تازگیا را در اینستاگرام پخش کردیم.

استقبال مخاطبان زیاد بود و مشارکت زیادی در تولید محتوا داشتند. درواقع هدف ما این بود که با کانسپت محصول مخاطب را تشویق به فعالیت کنیم و از این ویژگی اینستاگرام یعنی ایجاد درگیری مخاطب استفاده کنیم. یک سفر هیجان‌انگیز به کیش به عنوان جایزه تعیین شد.» انتخاب متناسب با برند و هم‌چنین استفاده از هشتگ هم‌جنس، شناخت درست یک برند از یک شبکه‌ی اجتماعی پرطرفدار را نشان می‌‌دهد. لازم به ذکر است این سری از یخچال های بالا فریزر سامسونگ در مدل های RT860، RT840، RT820،RT640، RT600 و RT580 با ضمانت شرکت سام سرویس به بازار معرفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید