تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی در ارتقاء موقیعت رقابتی دارای ارزش و اعتبار خاصی است. جهت بـرخورداری ازاین ویژگی به قابلیتهای کارگردانان هنری و متخـصصین تدوین آژانس تبلیغات اسکارد اعتماد کنید. بدون شک تاثیـر گزارترین گونه تبلیغات، گزینه های تصویری آن است. یک فیلم کوتاه تبلیغاتی با فیلمنامه ای قوی و درخور، ‌همراه باصداگذاری و تدوین ایده آل چشمهای بسیاری را بروی صفحه نمایشگر  خیره خواهد کرد. شایان توجه است کلیه امکانات این واحد، از دوربین فیلمبرداری تا باکس مونتاژ با تکنولوژی های روز دنیا قابل ارائه است .فیلم صنعتی به منظور نمایش تأسیسات صنعتی و سیر تولید کالا از لحظه ورود مواد اولیه تا زمانی که کالا به بازار عرضه می شود و همچنین نحوۀ نظارت و کنترل کمی و کیفی و یا تحقیقات جهت بهینه سازی و گسترش خط تولید ساخته می شود. هدف از ساخت چنین فیلمی نشان دادن کیفیت تولید کالا و برجسته سازی نکات مثبت و چگونگی فرآیند تولید و نمایش آن برای افرادی است که امکان حضور و بازدید، از کارخانه برایشان فراهم نیست. به عبارتی سفارش دهندگان فیلم صنعتی به منظور نشان دادن کلیه امکانات و تأسیسات خود و برشمردن امتیازات به افرادی (در داخل و یا خارج کشور) که به هر نحو مایل به نوعی همکاری با مجموعۀ مورد نظر هستند ساخته می شود.(البته فیلم صنعتی به منظور آموزش نحوۀ استفاده و یا کارکرد دستگاه های صنعتی و یا محصولات نیز استفاده می شود). با این رویکرد ساخت فیلم صنعتی مکمل بسیار مناسبی برای کلیه فعالیت های تبلیغاتی اطلاع-رسانی و بازاریابی اعم از عکس، کاتالوگ، مالتی مدیا و انواع رسانه ها بوده و چه بسا به تنهایی پاسخگوی تمام نیاز مخاطب خود باشد. چرا که یک فیلم مجموعه ای از عناصر دیداری، شنیداری و حتی نوشتاری بوده و از آن رو قابلیت فضاسازی برای مخاطب خود را دارد و تقریباً همه مخاطبان با هر میزان سطح دانش و اطلاعات را می تواند به خود جذب و علاقمند سازد. خوشبختانه در دنیای امروز گستردگی فناوری اطلاعات امکان پخش و ارسال و طبقه بندی فیلم با فرمت های گوناگون و قیمت مناسب برای تمامی کاربران از هر قشر و جایگاهی و در هر کجای دنیا که هستند فراهم می کند از رایانه شخصی گرفته تا Tapeهای ویدئویی یا CD و DVD و ویدئو پروجکشن، LCD و حتی موبایل و MP3 یا MP4 پلیر امکان دریافت و مشاهده انواع فیلم ها با فورمت های گوناگون و با کیفیت مناسب در هر موقعیت و مکانی را دارد همچنین با استفاده از امکاناتی مثل اینترنت ماهواره و حتی بولوتوث می توان به سادگی فایل های تصویری را به هر نقطه از جهان ارسال کرد.
فایل های تصویری مانند هر نوع اطلاعات دیگری (Data) به آسانی ارسال، اجراء و طبقه بندی می شود.امروز، علی رغم گسترش و کثرت انواع رسانه ها تصویر متحرک همچنان تأثیرگذارترین شیوه تبلیغاتی، اطلاع رسانی و ارتباطی است . چرا که تصویر متحرک بیش از هر رسانه ای بیانگر رشد و بالندگی می باشد. تلفیق تصویر مجازی و تصویر واقعی خود نمادی از ذهن و عین و یا به عبارتی بهتر نشانی است از آنچه که هست و آنچه که باید باشد.حرکت عنصر ذاتی رشد و بالندگی است. حرکت به سوی هدفی پایدار و متعالی براساس تصویری واقع بینانه از آنچه که هست و تصویری کمال گرایانه از آنچه که باید باشد.

تبلیغات با محوریت کلیپ‏های متنوع و جذاب

با نگاهی به مخاطبان شبکه های اجتماعی به روشنی پی خواهیم برد تبلیغات آنها بر پایه سلیقه کاربران آن می‏تواند موثر باشد. درواقع مخاطبان این شبکه های بیشتر جوان و گروه مصرف‏ کننده جامعه هستند. از این‌رو، شناخت ویژگی‏های آنها می‏تواند تبلیغات را اثر‏گذار کند.

یک کارشناس بازاریابی با اشاره به نوع تبلیغاتی که در فیس‌بوک می‏تواند اثر‏گذار باشد، اظهار کرد: مخاطبان برای گذراندن اوقات فراغت و مشاهده تصاویر و کلیپ‏های جذاب به این سایت مراجعه می‌کنند و درنتیجه تبلیغات غیرتصویری کمتر مخاطبان را جذب می‌کند. به همین دلیل شرکت‌ها ابتدا باید یک سایت اختصاصی ساخته و با ارائه کلیپ‏های مربوط به کالا که جذابیت بالایی دارند ذهن مخاطب را به سوی خود سوق دهند.

ایشان با تاکید بر اهمیت ارائه لوگو در کلیپ‏های ارائه شده، می‏افزاید: کلیپ‏های فیس‌بوکی دو دسته هستند؛ دسته اول آنهایی که توسط خود شرکت ساخته می‌شوند و خدمات اختصاصی و کالای شرکت را معرفی می‌کنند و دیگری کلیپ‏هایی هستند که کالای مشابه ساخت شرکت‌های خارجی که آن محصول را در داخل ایران عرضه نمی‌کنند به نمایش می‏گذارند.

با این مسئله می‏توان کیفیت کالای تولیدی را با نمونه خارجی آن مقایسه و به رعایت شدن استاندارد‏های بین‏المللی آن تاکید کرد. او با بیان اینکه هنوز نحوه استفاده از فیس‌بوک در ایران فرهنگ‏سازی نشده است، ادامه داد: تغییر سبک زندگی کاربرد شبکه ‏های اجتماعی را در دنیا افزایش داده، اما در ایران هنوز برای استفاده از آن نیاز به فرهنگ‏سازی است که به نظر می‏رسد به‌تدریج در آن مسیر حرکت می‌کنیم.

توانمندی های اسکارد

دیجیتال مارکتینگ ثبت دامنه سئو طراحی و پیاده سازی وب میزبانی وب مالتی مدیا ایمیل مارکتینگ طراحی باشگاه مشتریان طراحی گرافیک عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
دیجیتال مارکتینگ ثبت دامنه سئو طراحی و پیاده سازی وب میزبانی وب مالتی مدیا ایمیل مارکتینگ طراحی باشگاه مشتریان طراحی گرافیک عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
کمپین غرفه نمایشگاهی آگهی در مطبوعات چاپ دیجیتال گرایش های نو مشاوره تبلیغاتی فیلم صنعتی چاپ افست هدایای تبلیغاتی پیشبرد و فروش
کمپین تبلیغاتی غرفه نمایشگاهی آگهی در مطبوعات چاپ دیجیتال گرایش های نو مشاوره تبلیغاتی فیلم صنعتی چاپ افست هدایای تبلیغاتی پیشبرد و فروش

دیدگاهتان را بنویسید